Przegotowana woda, a nasze zdrowie

Czy picie przegotowanej wody jest zdrowe?

Przegotowana woda, a nasze zdrowie

Woda do picia nie ma żadnych właściwości odżywczych, ale jest ona konieczna do utrzymania prawidłowej gospodarki wodno-elektrolitowej w organizmie.

W wodzie zawierają się niezbędne składniki mineralne, niemniej jednak musi ona być czysta pod względem bakteriologicznym. Wodę wodociągową trzeba koniecznie przed spożyciem przegotować.

Istnieją także teorie, w świetle których najzdrowsza jest woda najpierw przegotowana i później zamrożona, którą pije się dopiero po rozpuszczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 

Reklama

Zapraszamy do współpracy z Portalem www.abcpracownika.pl, który propaguje zdrowy styl życia wśród osób aktywnych zawodowo. Intensywna praca, ciągły stres - powoduje, że wciąż szukają oni nowych sposobów na walkę ze skutkami stresu, poprawy stanu zdrowia oraz jakości codziennego życia.

Unikalny charakter portalu abcpracownika.pl oraz wysoka jakość merytoryczna umieszczonych informacji przyczyniają się do stałego wzrostu popularności serwisu. Zamieszczając reklamę w naszym serwisie uzyskują Państwo możliwość precyzyjnego dotarcia do dużej liczby użytkowników, jaką w przeważającej części stanowią pracownicy firm i korporacji.

Mają Państwo do wyboru różne formy reklamy internetowej, poczynając od standardowych form typu Banner, Billboard, tekst sponsorowany, a kończąc na zaawansowanych kreacjach layerowych.

Zapraszamy do współpracy! Prosimy o kontakt na: biuro@abcpracownika.pl.