Gry tematyczne – sprawdzony sposób na dobrą zabawę i integrację w terenie!

Szukasz sposobu na dobrą zabawę i integrację swoich pracowników? Planujesz wyjazd do Krakowa ze znajomymi? Niezależnie od tego, jakie pobudki Tobą kierują, skorzystaj z oferty gier tematycznych organizowanych przez firmę meeting art, które zostały przez nich w całości zaprojektowane. Gry integracyjne to nie tylko sposób na wspólne spędzanie czasu, ale również na zacieśnianie więzi międzyludzkich. Daj się porwać dobrej zabawie gier terenowych i już dziś zgłoś do udziału w nich swoją drużynę!

Gry tematyczne oferowane przez meeting art

Firma meeting art oferuje oryginalne gry tematyczne, stworzone całkowicie przez jej pracowników. Należą do nich takie zabawy, jak:

  • Smok Wawelski 2.0. – gra tematyczna z gatunku science fiction, która przenosi uczestników Krakowa w drugiej połowu XXI wieku
  • Tajemnice Jeremiasza – kryminalna gra tematyczna, której akcja rozrywa się w sercu Krakowa w latach 80.
  • Akcja Ratunkowa – gra terenowa polegająca na wcieleniu się przez uczestników w ratowników medycznych
  • Riddle – wyjątkowa gra hybrydowa rozgrywana indywidualnie w terenie, a następnie grupowo w internecie
  • Ekspedycja Wieliczka – gra terenowa osadzona w podziemiach kopalni soli w Wieliczce

Szukając inspiracji na aktywne spędzanie czasu, postaw na gry terenowe w Krakowie. Dobra zabawa gwarantowana!

Dlaczego warto wziąć udział w grach integracyjnych organizowanych przez meeting art?

Gry integracyjne organizowane przez firmę meeting art stanowią doskonały sposób na integrację pracowników i zapewnienie ciekawego sposobu wspólnego spędzania czasu. Jeśli zależy Ci, aby Twój zespół był zgodny, wzajemnie sobie ufał i wiesz, że może to przynieść korzyści nie tylko indywidualne dla każdego z nich z osobna, ale także dla Twojej organizacji jako całości, gry integracyjne to najlepszy wybór! Jeśli zaś przyjechałeś do Krakowa ze znajomymi lub rodziną w celach turystycznych i szukasz fajnej rozrywki, gry integracyjne od firmy meeting art na pewno spełnią Twoje oczekiwania! Jeśli żadna z proponowanych gier nie odpowiada Ci w pełni, masz możliwość zamówienia projektu gier terenowych, który zostanie dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.